OJeJiXx Forum'a hosqeLdiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karabasan!!!

+3
:OquZ:
OJeJiXx
Ottoman1453
7 posters

Karabasan!!! Empty Karabasan!!!

Mesaj  Ottoman1453 C.tesi Ağus. 02, 2008 9:18 am

Hikayeleri okuyunca biraz etkilendim birazda tebessüm ettim... başıma gelen bu olayı kime anlatıysam yarısı inandı yarısıda olamaz öyle şey dedi yoru hakkı sisze ait tabii..

2004'ün temmuz ayı günlerden cuma annem ve babam kütahya da ki abim yanına gitmişlerdi evde kimse yoktu ve haliyle aklıma bin bir türlü şeyler geliyodu. sebze ve meyve toptancılığı yaptığımız için bursa ya çarşamba günü gitmiş cuma günü ise geri dönüyordum. Başıma bir kaç kez karabasan geldiği için artık alışmıştım ne biliyim arabanın içinde bile bana geliyodu artık. cuma günü eve geldiğimde saat 23":30 civarıydı yatağıma girip uyuma çalışırken birden olduğum yere sızdım. ve derken o uyku esnasında kapı gıcırtısı geldi yattığım yerden kalkamadım ve sanırım bizimkiler geldi dedim.
sonra mutfaktan tava tencere sesi geldi ve yattığım odanın kapısı yarım kapalıydı ve kapı birden yavaşca açıldı fakat benim üstümde bir ağırlık vardı ve bir türlü kalkamıyordum. odaya girdi üzerimde ki örtüyü yavaşca kaldırdı ve bir diziyle üstüme bastırdı ve ağzımı kapamaya çalıştı o an aşırı bir korku ve telaş vardı bende. ağzım san ki düğümlendi hiç birşey yapamıyordum. ve allah'a dua etmeye başladım sonra kelime-i şahadet getirdim e üzerimden yavaşca kalktı o karabasan kalkar kalmaz bende ayaga kaltım iki elim öne doğru uzatıp yakalamaya çalıştım sonra evde ki telefonluğun altına doğru sıkıştırdım telefonluğun ayansından ayın ışığı yansıyordu birden kafamı kaldırıp aynaya baktım kendimi göremedim kafamı geriye çevirip baktım ve bedenim ilk yattığım şakilde duruyordu o an içime öyle bir krku ve heyecan sardı ki ne pacağımı şaşırmıştım...
sonra bedenimin içine tekrar giridim Allah'a tekrar dua ettim karabasan geldi üzerimden sıyırmış olduğu örtüyü iki eliyle tutu havaya kadırıdı(kaldırıdğı esna da kolları ve bedeni uzadı nerdeyse tavana çarpacak duruma geldi)üstümü örttü ve geldiği gibi odanın kapısını yavaşca kapadı sonra tekrar mutfaktan yine tava tencere sesi geldi en son dış kapı sesi gırtısı geldi ve gitti.
karabasan gider gitmez ben yattığım yataktan kalktım ve saate bahtım saat tam 00:30 u gösteriyodu afallamıştım oturdum 3 kulfü 1 fatiha okuyup yattım ama yatana kadar da en bi 2 saat geçti

not : bu olaya inanmayanların başına da aynı şekilde gelmiştir
Ottoman1453
Ottoman1453
SüFe Member
SüFe Member

Karabasan!!! Empty Geri: Karabasan!!!

Mesaj  OJeJiXx C.tesi Ağus. 02, 2008 9:26 am

Bu oLay senin mi başına geLdi okumadım ama ...? scratch
OJeJiXx
OJeJiXx
Admin
Admin

https://hfgdhfgdhfghfghd.yetkin-forum.com

Mesaj  :OquZ: C.tesi Ağus. 02, 2008 9:30 am

Keşke şu olay bi seferde benim başıma gelse bi karabasandır gidiyo...Başıma gelse anca inanırım yani...scratch

Mesaj  Ottoman1453 C.tesi Ağus. 02, 2008 9:52 am

OJeJiXx demiş ki:Bu oLay senin mi başına geLdi okumadım ama ...? scratch

Hayır internetten buldum.. Very Happy
Ottoman1453
Ottoman1453
SüFe Member
SüFe Member

Mesaj  goshley C.tesi Eyl. 20, 2008 9:06 am

yha kimin başına geldiysen geldi.ben inanıorum çünkü tanıdıklarımda bunu gibi şeler yaşamış.
goshley
goshley
SüFe Member
SüFe Member

http://sipsevdiasli.tr.gg

Mesaj  ashleyli C.tesi Eyl. 20, 2008 10:03 am

goshley demiş ki:yha kimin başına geldiysen geldi.ben inanıorum çünkü tanıdıklarımda bunu gibi şeler yaşamış.
ashleyli
ashleyli
DeneimLi Member
DeneimLi Member

http://www.stardoll.com

Mesaj  star_sura Paz Ekim 26, 2008 9:54 am

şahsen ben hem inandım hemde korkumdan altıma edcek gibi oldum affraid
star_sura
star_sura

http://www.stardollturkforum.forumotion.com